Note 5 ve S6 Edge Plus iyi gidiyor

Samsung’da keyifler yerinde! Gelen bilgilere göre Note 5 ve S6 Edge Plus, ilk 3 günde 100 bin adet satılmış.

Samsung’un en son çıkardığı iki cihaz olan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın satışları oldukça iyi gidiyor. KoreaTimes tarafından paylaşılan bilgiye  göre Samsung Pay, bu iki cihazın çok satılmasında önemli rol oynuyor.

3 günde 100 bin Note 5 ve S6 Edge Plus satıldı!

Note 5 ve S6 Edge Plus, satışa çıktıklarından 3 gün sonra  toplamda  100 binadet satılmış. Ayrıca bu iki telefon, Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge’e kıyasla ilk 3 günlük periyotta daha fazla satın alınmış.

SK Telecom tarafından Note 5 ve S6 Edge Plus’ın satışları için yapılan açıklamada ise cihazın günde ortalama 25 bin adet sattığı söylenmiş. Bu iki telefonun önceki Samsung telefonlarına kıyasla daha iyi bir başlangıç yaptığı ayrıca bu iyi başlangıcın ilerde çıkacak Samsung telefonları için olumlu bir izlenim yaratacağı da aktarılmış.
Samsung Pay’in Güney Kore’de hizmete açılması bu iki yeni Samsung telefonunun Kore’deki satışlarında  önemli rol oynarken, Samsung Pay 28 Eylül’de ABD‘ye geldiğinde burdaki Note 5 ve S6 Edge Plus  satışlarında tekrar patlama yaşanabilir.
Kaynak:shiftdelete.net/meydangazetesi.com.tr

Bir cevap yazın