1. Fırsat Bu Fırsat

           Günlük indirimler sunan, eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor, güzellik hizmetlerine, etkinliklere ve de ürünlere kadar onlarca kampanya sunan bir platformdur. Fırsat Bu Fırsat sayesinde şehrinizde olan tüm indirimlerden haberdar olup, almak istediğiniz hizmeti en uygun fiyata bularak, hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

         Buradan siteye göz atabilirsiniz  ⇒ Fırsat Bu Fırsat

2. Yakala.co

          yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, almak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiye katlar. Çünkü yakala.co’da yer alan fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Hatta birçok zaman %50’nin de üzerinde bir indirimle karşılaşırsın.
          Süper lüks yerler, kültürel, sportif, eğlenceli ve öğretici etkinlikler, her gün yenilenen yakala.co fırsatlarında seni bekliyor olacak.
          İster Boğazın yanı başında yemek, eğlence veya lüks yatla gezi veya masaj keyfi ister Ege’de Akdeniz’de veya yurt dışında tatil ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahip olabilirsin…

           Buradan siteye göz atabilirsiniz  ⇒Yakala.co

3. Bu Kupon

           İçerisinde indirimli fırsatların yer aldığı bir fırsat sitesidir.

           Güncel etkinlikler, yemek-içme, güzelllik-spor ve benzeri kategoriler için fırsat kodu satın almanızı, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bir platformdur.

           Bu Kupon, sosyal medya kanallarını aktif ve etkin bir şekilde kullanarak, takipçilerini, indirimli fırsatlardan haberdar eder ve en uygun koşullarda fırsat alınmasını sağlar.

           Almak istediğiniz fırsatı “Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra, Kredi ya da Banka kartınızı kullanarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

          Kuponlar için otomatik olarak üretilen fırsat kodunuz SMS ya da E-posta yoluyla tarafınıza ulaşacaktır.

          Buradan siteye göz atabilirsiniz  ⇒bukupon

4.  Fırsat.me

        2012 Yılından itibaren şehrin en iyi sosyal alışveriş ve yaşam platformu olan Firsat.me, Müşteri Memnuniyeti önceliği çerçevesinde hareket ederek, birbirinden farklı hizmetleri, en popüler mekanlarda en iyi fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır.

           Buradan siteye göz atabilirsiniz  ⇒Firsat.me

5.  Şehri Keyif

      Sehrikeyif.com, kurulduğu 2010 yılından bu yana üyelerine, tatilden şehir indirimlerine pek çok alanda indirim ve fırsatlar sunmuştur. 2017 yılına gelindiğinde, Şehrikeyif, tatil alanındaki talebin diğer bütün ürün ve hizmetlerden fazla olması, bu alandaki güçlü ortaklıkları ve yine bu alanda yaratmış olduğu sürekli müşteri memnuniyetinin sonucu olarak faaliyetlerini turizm alanıyla sınırlandırma kararı almıştır.

          Buradan siteye göz atabilirsiniz  ⇒ Şehri Keyif